27 Ekim "Anlatamam Görmen Lazım" Projemiz "Kapanış" ve "Sanat Gecesi" Etkinliğimiz Büyük Katılım ve Coşkuyla Gerçekleşti

27 Ekim 2017 Cuma günü, saat 18:30 da Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Yıldız Kenter tiyatro salonunda Proje Kapanış ve Sanat Gecesi etkinliğimiz gerçekleşti. Tiyatro salonunun önünde ki geniş fuaye alanında heykel, seramik, resim ve fotoğrafçılık atölyeleri öğrencilerimizin çalışmalarından seçtiğimiz eserleri sergiledik.

Açılış kokteyli ile başlayan etkinlik sırasıyla, proje belgeselinin gösterimi, TOBAV Genel Başkanı Sayın Mehmet YILMAZ’ın Proje kapanış konuşması, Saray Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü Sayın Abdullah DOĞAN’ın konuşması, A.B. Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Sayın Mehmet Caner DEMİR’in konuşması ve son olarak Avrupa Birliği Mali Yardımlar Dairesi Başkan Vekili Sayın Hülya TEKİN’in konuşmalarıyla sürdü.

Konuşmaların ardından, toplam 8 tiyatro grubu öğrencisinin birer tirad canlandırması, 5 Gitar grubu öğrencisinin konseri, 2 müzik grubu öğrencisinin birer solo piyano dinletisi, 9 dans grubu öğrencisinin performansları ve  3  koro öğrencisinin koro, bağlama ve ritm eşliğinde solo performansları ve  20 kişilik  koro grubunun yine bağlama ve ritm eşliğinde performansları ile devam etti.

Programın son kısmında TOBAV Genel Başkanı Sayın Mehmet YILMAZ tüm eğitmenlere ve emeği geçenlere teşekkür belgelerini ve ardından eğitmenlere öğrencilerinin sertifikalarını takdim etti. Program Ankara Devlet Opera ve Balesi solist sanatçılarının piyano eşliğinde muhteşem konseri ile son buldu.